Dlaczego Macstorm jest lepszym rozwiązaniem od oryginalnego Mac’a ?

Cena

Nasz produkt jest zwykle DWA lub TRZY razy tańszy niż cena porównywalnego Maca ! Dużą zaletą jest też możliwość taniego upgradu podzespołów czy serwisu

Szybkość działania

MacStorm wyposażony jest w  bardzo wydajne podzespoły które gwarantują większą szybkość niż w przypadku Mac Pro a zostawiają daleko w tyle iMaca.

Możliwość rozbudowy

MacStorm  jest konstrukcją otwartą idealną do rozbudowy.  Możliwa jest wymiana procesora , pamięci, karty graficznej czy innych kart na PCIE.  W obudowie zmieścisz wiele dysków i napędów.

Bezawaryjna praca

MacStorm jako komputer stacjonarny na solidnych podzespołach  jest praktycznie bezawaryjny. Każdy Mac z racji błędów konstrukcyjnych jest co najmniej kilka razy bardziej awaryjny.

Pełna kompatybilność z systemem operacyjnym MAC OS Sierra lub High Sierra

Wystarczy nacisnąć przycisk Power aby pracować pod najnowszym systemem MAC OS  Sierra 10.12 lub High Sierra . Macstorm jest w 100% kompatybilny z oprogramowaniem pod system MAC OS .

Nie musisz już wydawać majątek na komputer  aby cieszyć się z popularnych aplikacji pod MAC OS .  Final Cut, Aperture, LOGIC , pakiet Adobe i wiele wiele innych korzysta z mocy MacStorma.  Nie pytaj “co nie chodzi” – bo po prostu nie ma takiej opcji. KAŻDY program będzie kompatybilny a jego szybkość działania będzie zależna od danej wersji MacStorma.

Duży zapas mocy jaką potrzebujesz

Moc obliczeniowa przekłada się oczywiście na bardzo wydajną i komfortową pracę. Macstorm wyposażony jest w procesory  najnowszej generacji cztero rdzeniowe Intel core  i5 oraz i7 a także 6 i 8 rdzeniowe  i7 Broadwell E . Co warto podkreślić zwykle stosujemy procesory z serii K których parametry pozwalają na duży overclocking. Przykładowo i7 7700 K pracuje z zawrotną szybkością 4.9 GHz ! Do małych kompaktowych komputerów instalujemy procesory dwurdzeniowe Intel core i3.

Karty graficzne to również mocna strona Macstorma. Są to karty typu  NVidia GeForce GT/GTX z technologią CUDA którą wykorzystują zaawansowane programy do edycji wideo czy grafiki.

Pełen zestaw portów , wejść /wyjść

Każdy Macstorm standardowo wyposażony jest w pełen zestaw portów USB 2.0/3.0, Ethernet 1 GB, BlueTooth, bezprzewodową karte WiFi a opcjonalnie FireWire 1394 i czytnik kart pamięci Karta graficzna zależnie od w wersji posiada od 3 do 4 wyjść HDMI, DVI, D-SUB lub DisplayPort – możliwa jest praca wielomonitorowa.

Porty Audio w standardzie 5.1 lub 7.1 w tym również  aktywne HDMI AUDIO.  Jako opcja na zamówienie jest możliwość zainstalowania płyty z portami THUNDERBOLT 2.0/3.0  w bardziej zaawansowanych modelach MacStorma.

Wydajne dyski twarde o olbrzymiej pojemności i bardzo szybkie SSD

Stosujemy najszybsze  dyski firmy HDD SEAGATE Barracuda 1 TB , 2 TB oraz 3 TB. Idealnie sprawdzaja się we wszelkich zastosowaniach w tym edycji wideo gdy potrzebujemy dużo miejsca ale też stosunkowo dużej wydajności. System operacyjny zainstalowany   na dyskach SSD oferujących błyskawiczny start systemu i komfortową pracę .

Pamięć optyczna DVD/BluRay

Jak wiadomo raz nagrane dane na płytke (dobrej jakości) mają znacznie dłuższy żywot niż dane na dyskach twardych czy pamięciach flash . Gwarantuje to zapis na nośnikach DVD/BluRay . MacStorm zależnie od wersji może być wyposażony wyposażony w nagrywarkę DVDR lub BluRay  renomowanej firmy Pioneer.

Multisystem - możliwość instalacji dwóch systemów Mac OS X oraz Windows 7 czy 10 .

Dwa systemy operacyjne w jednym komputerze ? Tak jest to jak najbardziej możliwe , wystarczy tylko dołożyć drugi dysk systemowy. Macstorm powstał do pracy z MAC OS X ale równie dobrze może pracować w systemie Windows .

MacStorm dopracowany w najdrobniejszych szczegółach

Czasem problem jest w detalach . Zawsze chcieliśmy aby MacStorm miał wszystko to co Macówki a nawet więcej. Działa więc w pełni funkcja usypiania “sleep”, tryb oszczędzania energii procesora speed step, wyjście audio przez złącze HDMI grafiki, pełna szybkość i kompatybilność USB 3.0.
MacStorm zbudowany jest ze standardowych podzespołów a to oznacza małe koszty upgradu czy eksploatacji.  Można korzystać z wszystkich urządzeń peryferyjnych PC  jak drukarki, dyski zewnętrzne, monitory klawiatury itp. Chcesz wymienić w przyszłości dysk, czy pamięć na większe ? Nie ma problemu ; zrobisz to po cenach rynkowych , nie musisz przepłacać ! Gwarancja udzielana jest na każdy podzespół oddzielnie , nie plombujemy obudowy , użytkownik ma pełny dostęp do komputera i możliwość upgradu bez utraty gwarancji. 

Design całości czyli elegancja, cisza i funkcjonalność

Tak wyjątkowy sprzęt jak Macstorm musi odpowiednio się prezentować. Obudowy zastosowane w różnych wersjach Macstorma mają swój niepowtarzalny design a zarazem są niesamowicie funkcjonalne. Bardzo łatwo wymienisz dyski , napędy a dołożenie pamięci nie będzie wymagało wizyty w serwisie.  Wydajny a zarazem  bardzo cichy system chłodzenia gwarantuje  stabilną pracę pod maksymalnym obciążeniem  i  długi żywot podzespołów.

Kopia bezpieczeństwa i support - mocne cechy MacStorma

Ponieważ nie zarabiamy na serwisie tylko na komputerach to dbamy o to aby nasz klient nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach mógł sobie sam poradzić. Komputer jest do pracy albo do zabawy a nie po to żeby zalegał serwisowe półki !

Każdy MacStorm wyposażony jest w kopie bezpieczeństwa systemu i podstawowego oprogramowania. Ogólnie polega to na tym że nawet po sformatowaniu dysku można przywrócić MacStorma do życia w ciągu 10 minut ! Kopia systemu nie jest w jakiejś “chmurze” tylko na pamięci typu PenDrive.
Upgrade systemu ( średnio kilka razy w roku  chociaż naprawde nie jest to konieczne) zrobisz ściągając nową wersje z netu i ewentualnie doinstalowywując karte audio lub sieciową – udostępniamy wszystkie sterowniki. Jeżeli masz jakiś problem możemy to zrobić online , albo w naszym serwisie. 

 

stat4u